hospodský kvíz 24.11.2023

Přihlášení do kvízu do 23.11. do 12:00

Přihláška do kvízu

Zveme Vás na charitativní hospodský kvíz, vše co vybereme poputuje do projektu www.milyjezisku.eu, za vybrané peníze společně splníme vánoční přání dětem z dětských domovů nebo sociálně slabších rodin z projektu www.milyjezisku.eu. Vstupné je dobrovolné.


Přihlášené týmy:

Kapacita přihlášených je 15 týmů.

 1.  Mikši

 2. Trnavské borky 

 3. Quiz Me Baby One More Time

 4. Benešovic parta

 5. LedoBORCI

 6. Trnavský kolík team        

 7. Vyzrálí borci                     

 8. Vranící - Koníci                

 9. Kočí team                     

10. Hercikovic klika                    

11. Laznická sebranka

12. Vykrajovátka

13.  KUŇK

14. Jeleni

15. Seveřani

CHARITATIVNÍ HOSPODSKÝ KVÍZ 24.11.2023

Jak projekt funguje?

Hlavní myšlenkou projektu je jednoduchost a transparentnost. Chceme, aby dárek putoval od dárce přímo k obdarovanému dítěti. Bez prostředníků, bez meziskladů, bez zbytečných nákladů. Umožňujeme tak přímý kontakt dárce a obdarovaného. Tím prohlubujeme nejen radost z darování, ale také otevíráme cestu hřejivé zpětné vazbě.

PTÁTE SE JAK BUDE KVÍZ PROBÍHAT?

KVÍZ bude mít 6 - 8 témat. V každém kole tě čeká jedno téma a dohromady 7 otázek z jednoho tématu. Každá otázka je jinak hodnocena, možnosti odpovědí jsou různé: napsat správnou odpověď, vybrat z nabízených odpovědí: a,b,c,d, .... Během večera ty a tvůj tým sbíráte body za správné odpovědi. Za chybné odpovědi se body neodečítají. Po každém kole vybereme Vaše správné odpovědi, odevzdáte ke kontrole, do pár minut jsou Vám výsledky s počtem bodů vráceny a následně Vám budou na monitoru prozrazeny správné odpovědi a vy tak budete mít průběžně přehled o tom, jak si vedete. Pak následuje další kolo. Na konci jsou vyhodnoceny první 3 místa.

Mobily během hry jsou zakázané. 

© 2023 Trnavský kolík, 763 18 Trnava u Zlína, gsm: 604613631
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!