Registrovaní

Přihlášení k 31.08.2018 19:46

1 Michal Janek no team Zálešná 6637 Zlin 1979 Muži
2 Monika Kalivodová Kalíšci Trnava 394 1977 Ženy
3 Tomáš Kalivoda Kalíšci Trnava 394 2008 Děti
4 Filip Januš Kalíšci Všemina 245 2005 Junioři
5 Šimon Sláma TJ Slovan Luhačovice Stráň 794, 763 26 Luhačovice 2005 Junioři
6 Julie Slámová TJ Slovan Luhačovice Stráň 794, 763 26 Luhačovice 2010 Děti
7 Marek Kresta Kresta racing Trnava 116 13.12.1999 Muži
8 Petr Bečica Trnava Trnava 06.01.1990 Muži
9 Roman Vogeltanz Trnava Trnava 333 1977 Muži
10 Oldřich Hanáček Trnava Trnava 333 1957 Muži
11 Karolína Ševců Trnava Slušovice 2007 Děti
12 Anna Vogeltanzova Trnava Trnava 333 2010 Děti
13 Petr Zvolensky Trnava Trnava 1967 Muži
14 Ondřej Zvolensky Trnava Trnava 267 1993 Muži
15 Jakub Ševců Trnava Slušovice 2001 Junioři
16 Ivan Sklenárik Ripteto Otrokovice 1980 Muži
17 Petra Koutková sourozenci s.r.o. Podlesí I/4939 1977 Muži
18 Roman Michna sourozenci s.r.o. Podlesí I/4939 1977 Muži
19 Marcela Sklenářová Mattoni FreeRun Zlín Žabárna 304, Zlín 1977 Ženy
20 Pavel Bořuta Neplavci Za humny 309,ZLín 1989 Muži
21 Adam Gajdůšek Mattoni FreeRun Zlín Bezručova 1168 2000 Junioři
22 Veronika Zemčíková Mattoni FreeRun Zlín Polní 4583, Zlín 1977 Ženy
23 Robert Šperka ZLINSPORT Tínová 518, Zlín 1981 Muži
24 Vlastimil Bořuta No tým Slušovice 1985 Muži
25 Ondřej Malý Bc Bruiser Dvořákova 676/12, Kroměříž 1985 Muži
26 Viktor Polách CFZ Moravská 4781 1983 Muži
27 Tomas Minarik Valachbajk tym Kasava 1981 Muži
28 David Lavička GHOST team Zlín 1973 Muži
29 David Lavička GHOST team Zlín 2003 Junioři
30 Barbora Pišová TJ Slovan Luhačovice Zahradní 454 Slušovice 2002 Juniorky
31 Adéla Pišová TJ Slovan Luhačovice Zahradní 454 Slušovice 2005 Juniorky
32 Tomáš Müller TJ Slovan Luhačovice Čechova 1604 Otrokovice 1999 Muži
33 Martin Hečko Valachbajk team Zlín 1987 Muži
34 Vít Erben Axesport Slovenská 2841 1976 Muži
35 Stanislav Holík Holik team Vizovice 1965 Muži
36 Lucie Holíková Holik team Vizovice 1999 Ženy
37 Dan Holík Holik team Vizovice 2004 Junioři
38 Martin Prokop Ripteto Otrokovice 1977 Muži
39 Vladimír Zicháček SKP Zlín U Letiště 1150 1981 Muži
40 Pavel Holeš HoHo Slušovice 1978 Muži
41 Jakub Holeš HoHo Slušovice 2003 Junioři